Happy Hartš ervaringen
En toen zat de eerste HappyHartSet-Serie er alweer op.
Mijn eigenste serie yogaoefeningen die ik in een Eureka-moment de HappyHartSet genoemd heb en waarover ik een boek wil schrijven. Moet schrijven.Ā
Een vrolijk-spiri-koffietafel-lees-en-doe-boek.
Ik heb deĀ HappyHartSet gegeven aan lieve en fanatieke yogiās
We hebben de setĀ elke week anders gedaan:Ā elke oefening 3 minuten, actief onder begeleiding van drum beats, vanuit het hart,Ā met yin-elementen....elke keer was anders.
En dat was voor mij leerzaam en voor de yogiās ook: Dat je met 1 set zoveel kunt variĆ«ren!
En dat variƫren is precies de bedoeling!

De HappyHartSet bestaat uit 15 oefeningen die niet al te ingewikkeld zijn.
De bedoeling is dat je de set leert (bij mij, of uit mijn ooit uitgebrachte boek š) en dat je dan altijd een yoga set kent die je kunt doen.
Een set die je je eigen kuntĀ maken:Ā Je kunt elke oefening een minuutje doen, dan ben je met 20 minuutjes klaar of je doet elke oefeningĀ 3 minuten en zakt er helemaal in.
Je kunt de oefeningen krachtig enĀ dynamisch doen maar je kunt ook vele oefeningen zacht en stil maken.
Je kunt ervoor kiezen de eerste 6 oefeningen als warming-up te zien en dan nog wat oefeningen erbij doen die jou aanspreken, je kunt 1 oefening uitkiezen....
Als het maar jouw set wordt!
Sommige yogiās hebben de set 40 dagen gedaan, andere alleen in de les of een paar keer in de week, sommige deden 1 oefening per dag..
Dat vind ik het allerfijnste; dat je van de set maakt wat bij jou past en dat je dat op jouw manier doet.
Want je bent je eigen guru!
Nog even wat reacties van yogiās:
āIk kwam tot rust! Ik was heeeeel druk in mijn hoofd en dat was zo goed als weg. En ik voelde me heel krachtig tijdens de Boogschutter. En ik werd overall heel blij!ā
āIk vond het heerlijk vanavond. Wat een fijne energie. Wat deed je dat mooi en fijnā"
āBen een blij ei door die set joh!!ā

Nou als ik het opschrijf glim ik ervan.
Dus met die HappyHartSet ga ik doorrrr.
Weer 2 series van 7 keer.
Verder ontwikkelen en leren.
En beide lessen zitten alweer vol!
Jeeeej!